skip to Main Content

به بنیاد بپیوندیم

بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان به عنوان یک سازمان مردم‌نهاد همواره به حمایت مادی و معنوی دغدغه‌داران عدالت اجتماعی و اقتصادی، و علاقمندان به توسعه جامعه محلی، نهادسازی، و توسعه کسب و کار و کارآفرینی جهت توسعه و ترویج اهداف خود نیاز دارد.

راه‌ها و مسیرهای متفاوتی برای همکاری شما با بنیاد وجود دارد. حتی شاید ایده و پیشنهادی داشته باشید که تا به حال آن را نشنیده‌ایم. همیشه از هم‌بستگی و همراهی استقبال می‌کنیم. با ما (از هر راهی که دوست دارید!) تماس بگیرید.

باهم، به خلق جمعی زندگی امیدوارم باشیم.

 

حمایت مالی مشخصا مربوط به پروژه‌هایی است که بنیاد در مناطق فرودست و کم‌برخوردار همچون حاشیه‌نشین های زاهدان انجام می‌دهد. این حمایت‌ها به افراد یا مخاطبان طرح‌ها داده نمی‌شود بلکه مصارف اصلی آن عبارت است از پرداخت اجاره‌های خانه هدی، تهیه وسایل و لوازم تحریر برای کودکان حاشیه‌نشین، تهیه مواد اولیه برای زنان سوزن‌دوز و … .

حمایت مالی شما به عاملیت و استقلال مالی زنان توانمند بلوچ، و توسعه فردی و اجتماعی کودکان و نوجوانان حاشیه زاهدان کمک خواهد کرد.

می‌توانید کمک‌های نقدی خود را از طریق واریز وجوه به حساب بانکی و یا شماره کارت بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان اهدا نمایید.

همراه گرامی! خواهشمند است پس از واریز کمک‌های خود به شماره حساب وکارت بنیاد،‌فیش بانکی را از طریق نمابر به شماره ۸۸۵۰۳۷۹۵ با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل نوع استفاده از مبلغ پرداختی بادرج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با شماره‌های ۸۸۵۱۴۵۱۸ الی ۲۰ مراتب را به اطلاع همکاران (خانم بهرامی) برسانید.

  • شماره حساب: ۱-۳۱۴۸۲۷۸-۸۵۰-۱۴۷ بانک اقتصادنوین، شعبه اسفندیار به نام «بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان»
  • شماره کارت: ۶۲۷۴۱۲۱۹۴۰۰۰۳۶۹۲ –بانک اقتصاد نوین به نام بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان

حمایت از پروژه‌ها

آموزش و مشاوره مدیریتی و کسب و کار به جوانانی (به خصوص در مناطق کم‌برخوردار) که در آستانه تاسیس کسب و کار خود هستند می‌تواند موفقیت آنان را در ادامه راه تضمین کند. به همین منظور هسته‌ای از مشاورین با تجربه و صاحبان کسب و کار تشکیل شده. بخش‌های که می‌توانید در آن به مشاروه و آموزش بپردازید شامل موارد زیر است:

طرح کسب و کار (BP)

بازاریابی

مدیریت منابع مالی

در صورت تمایل به همکاری در حوزه‌های بالا با ما (از هر راهی که دوست دارید!) تماس بگیرید و با کارشناسان طرح توان‌افزایی جوانان صحبت کنید.

همکاری داوطلبانه در بخش آموزش و مشاوره

تسهیل‌گری در مناطق حاشیه‌ای و کم‌برخوردار

پژوهش، تولید مقاله، وبلاگ‌نویسی و متن

انجام فعالیت‌های گرافیکی (همچون طراحی پوستر،طراحی بروشور و..)

طراحی موشن‌گرافی و ویدئو

عکس‌برداری و فیلم‌برداری از پروژه‌ها و فعالیت‌های بنیاد

در صورت تمایل به همکاری در حوزه های بالا با ما (از هر راهی که دوست دارید!) تماس بگیرید و با کارشناسان طرح توسعه جامعه محلی، یا مدیر ارتباطات و رسانه صحبت کنید.

همکاری داوطلبانه در سایر پروژه‌ها