skip to Main Content

به بنیاد بپیوندیم

بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان به عنوان یک سازمان مردم نهاد همواره به حمایت مادی و معنوی علاقمندان به موضوع کارآفرینی و کسب و کار جهت توسعه و ترویج اهداف خود نیاز دارد.

ممکن است بسیاری از شما عزیزان با علاقه ای که به موضوع فعالیت های بنیاد دارید تمایل داشته باشید در زمینه های مختلف با بنیاد همکاری کنید.در ادامه زمینه های همکاری با بنیاد خدمت شما معرفی میشود:

این نوع حمایت مشخصا مربوط به پروژه هایی است  که بنیاد در مناطق محروم همچون حاشیه نشین های زاهدان انجام میدهد.  این حمایت‌ها به افراد یا مخاطبان طرح‌ها داده نمی‌شود بلکه مصارف اصلی آن عبارت است از پرداخت اجاره‌های خانه هدی، تهیه وسایل و لوازم تحریر برای کودکان حاشیه‌نشین،  تهیه مواد اولیه برای زنان سوزن‌دوز و …

شما می توانید کمک های نقدی خود را از طریق واریز وجوه به حساب بانکی و یا شماره کارت بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان اهدا نمایید.

همراه گرامی! خواهشمند است پس از واریز کمک های خود به شماره حساب وکارت بنیاد،‌فیش بانکی را از طریق نمابر به شماره ۸۸۵۰۳۷۹۵ با ذکر مشخصات دقیق اهدا کننده شامل نام، نام خانوادگی، تلفن تماس و در صورت تمایل نوع استفاده از مبلغ پرداختی بادرج بر روی فیش بانکی یا کپی آن ارسال نمایید و یا از طریق تماس با شماره های ۸۸۵۱۴۵۱۸ الی ۲۰ مراتب را به اطلاع همکاران (سرکار خانم بهرامی) برسانید.

  • شماره حساب: ۱-۳۱۴۸۲۷۸-۸۵۰-۱۴۷ بانک اقتصادنوین، شعبه اسفندیار به نام «بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان»
  • شماره کارت: ۶۲۷۴۱۲۱۹۴۰۰۰۳۶۹۲ –بانک اقتصاد نوین به نام بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان

حمایت از پروژه‌ها

آموزش و مشاوره مدیریتی و کسب و کار به جوانانی که در آستانه تاسیس کسب و کار خود هستند می¬تواند موفقیت آنان را در ادامه راه تضمین کند. به همین منظور هسته¬ای از مشاورین با تجربه و صاحبان کسب و کار تشکیل شده، بخش های که میتوانید در آن به مشاروه و آموزش بپردازید شامل بخش های زیر است:

طرح کسب و کار(BP)

بازاریابی

مدیریت منابع مالی

در صورت تمایل به همکاری در حوزه های بالا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: ۸۸۵۱۴۵۱۸ الی ۲۰(خانم قربانی)

همکاری داوطلبانه در بخش آموزش و مشاوره

انجام فعالیت های گرافیکی(همچون طراحی پوستر،طراحی بروشور و..)

تسهیل گری در مناطق محروم

طراحی موشن گرافی

ساخت کلیپ های کوتاه از فعالیت های بنیاد

عکس برداری و فیلم برداری از پروژه ها و فعالیت های بنیاد و…

در صورت تمایل به همکاری در حوزه های بالا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: ۸۸۵۱۴۵۱۸ الی ۲۰(خانم قربانی

همکاری داوطلبانه در سایر پروژه‌ها